Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis produktů k očistě organismu

                banting_vegetal_essence_opis_pl_pop_jrjz9ls_pbkjh5p_jpg_268x268_q85_crop.jpg

Banting vegetal essence

Banting vegetal essence je kompletní doplněk, který pomáhá při postupném, vyváženém hubnutí či udržování zdravé tělesné hmotnosti. Jeho hlavní složky - chaluha bublinatá ( kelp), hloh, lopuch a fenykl - jsou zdroji vitamínů a minerálů, které tělo během tohoto procesu potřebuje.

Složení :

Složení přípravku je čistě přírodní. Kombinace vybraných bylin obohacených o rostlinnou vlákninu tělu dodává mnoho živin nezbytných pro zdravé zažívání.

-Chaluha bublinatá je mořská řasa vyskytující se ve vodách Atlantického a Tichého oceánu, vyskytuje se i v Baltském moři. Účinnost , s níž pomáhá udržovat homeostázi těla, byla vědecky potvrzena.

-Listy, květy a plody hlohu používají již celé generace bylinkářů, hloh je díky své oblíbenosti jednou nejlépe prostudovaných rostlin.

-Fenykl  se používal už ve starověké Číně a v Egyptě. A léčivé vlastnosti lopuchu jak západní tak čínská medicína již celá staletí.

Hlavní složky

Chaluha bublinatá obsahuje vysoké hodnoty dobře vstřebatelných sloučenin jodu, prvku, který ve své stravě nezbytně potřebujeme a který je klíčový pro řádnou tvorbu hormonů štítné žlázy. Krom jodu obsahuje chaluha bublinatá také hořčík, mangan, měď, zinek, draslík, síru, chlor, minerální soli, polysacharidy , kromě jiného Flukoidan, laminarin a kyselinu alginovou.

Hloh, který je další složkou je také nabitý živinami, minerály a vitamíny. Aktivními složkami Fenyklu jsou fenolické glykosidy, flavonoidy, esenciální olej ( anethol), minerální soli a cukry. Lopuch obsahuje velká množství sacharidu insulinu a esenciální oleje, mastné kyseliny , sacharózu a kyselinu tříslovou.

Působení :

Přísady v tabletách Banting vykazují široké spektrum pozitivních účinků na lidské zdraví.

- Chaluha bublinatá v tomto produktu díky stimulaci činnosti štítné žlázy podporuje metabolismus těla , podporuje postupné vstřebávání sacharidů a lipidů do krve. Protože v žaludku nabobtná , reguluje chuť k jídlu

- Urychluje vylučování nadbytečných tekutin a toxinů z těla

-Díky obsahu kyseliny alginové, která ve střevním traktu nabývá na objemu a jemně dráždí jeho vnitřní výstelku, pomáhá při zácpě jak preventivně tak akutně.

- Pomáhá udržovat srdce v dobré kondici, zvyšuje totiž aktivitu enzymů oxidujících tuky a brání tak usazování tuků na arteriálních stěnách.

- Polysacharidy, které obsahuje, jsou známé tím, že podporují obranný systém těla a předcházejí problémům jimiž trpívá.

- Účinně předchází obtížím močových cest

- Podporuje vylučování těžkých kovů ( například olova či rtuti) z těla.

- Obsah hlohu zlepšuje krevní oběh, stav tepen a okysličování srdce.

- Lopuch podporuje přirozenou obranyschopnost těla, podporuje vylučování toxinů a zlepšuje zažívání a funkci jater a slinivky břišní.

- Fenykl působí proti nadýmání, zmírňuje obtíže při nadýmání a obnovuje správné zažívání.

-Vláknina čistí střeva a zlepšuje přirozenou mikroflóru.

Dávkování :

Dvě tablety třikrát denně. Užívejte 20 minut před jídlem a zapijte sklenicí vlažné vody.

capsilite_opis_pl_pop_qyhrcrm_hgtx3s7_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                             Kapsilit

Chilli papričky a černý pepř by neměly zajímat pouze milovníky ostrého jídla. Studie dokázaly, že složky v nich obsažené mohou pomoci i při boji s váhou. Právě těchto vlastností, které podporují hubnutí, využívá Tiens Kapsilit

Popis

Nadváha není jen estetickým problémem v dnešní době uctívání mládí a krásy, ale zvyšuje riziko mnoha neduhů, například srdečních obtíží. Kapsilit, doplněk podporující hubnutí, je založen na koření, které dobře známe z kuchyně : červená chili paprička a černý pepř.

Ukazuje se, že mají nejen skvělou chuť, ale také mnoho vlastností přínosných pro zdraví a krásu. Díky svému vysokému obsahu vitamínu C podporují chili papričky přirozenou obranyschopnost těla a také pomáhají odstraňovat volné radikály zodpovědné za důsledky stárnutí. Černý pepř zlepšuje zažívání. Látky, které pomáhají při hubnutí jsou- kapsaicin z chili papričky a piperin z černého pepře. A právě ty najdete v Kapsilitu

Složky

Hlavními složkami přípravku jsou kapsacin, piperin , bezvodý kofein a nikotinamid.

Kapsaicin - je organická sloučenina, jíž chili papričky vděčí za svou pikantní pálivou chuť. Působí na receptory bolesti v ústech a vyvolávají pocit pálení. Kapsaicin v lidském těle působí mnoha různými způsoby. Ovlivňuje termoregulaci a metabolismus tuků. Tělo rychleji spaluje kalorie a může docházet k váhovému úbytku. Také účinně snižuje chuť k jídlu. Kapsacin  se používá i lokálně jako přípravek k zahřívání kloubů a svalů.

Piperin - výtažek z černého pepře stimuluje produkci trávících enzymů ( tj. sekreci žaludku, slinivky břišní a střev) - zlepšuje vstřebatelnost a využití živin z potravy. Současně podporuje produkci noradrenalinu a adrenalinu. Ovlivňuje kladně také vstřebávání léků a vitamínů.

Bezvodý kofein- kerému se také říká laboratorní, je kofein v dehydratované formě. Tělo jej v této podobě vstřebává rychleji než kofein obsažený v kávě. Stimuluje centrální nervový systém tím, že zrychluje komunikaci mezi mozkem a svaly, rozšiřuje cévy v mozku a celkově vzpruží. Omezuje ospalost a únavu. Jako nekalorické stimulancium funguje rychle a účinně, proto se používá v přípravcích na hubnutí, energetických nápojích a v kosmetice.

Nikotinamid a kyselina nikotinová - jsou složkami vitamínu B3 ( niacinu). Niacin se v těle účastní více než padesáti bilogogických procesů, především uvolňování energie ze sacharidů. Podporuje ketabolismus bílkovin a tuků a syntézu hormonů, tvorbu červených krvinek a odbourávání některých drog, léků a sloučenin.

Působení

Přísady obsažené v přípravku Tiens Kapsilit :

- omezují chuť k jídlu tak, že aktivují reflex sytosti

- podporují oxidaci tuků a sacharidů, zrychlují metabolismus, čímž přispívají k dosažení optimální váhy

- podporují správné fungování žaludku

Dávkování

Jedna  kapsle denně, 30 - 60 minut před fyzickou aktivitou. Pokud ten den necvičíte , užijte jednu kapsli denně před snídaní.

Důležité

Tento přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Pro lepší výsledky při snižování váhy doplňte tento přípravek fyzickou aktivitou. Strava s nízkým energetickým obsahem a vhodné množství tekutin, jako je voda a další neutrální nápoje, celý proces urychlí.

chitosan_opis_pl_pop_by8h5y1_xgjzgac_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                                Chitosan

Tiens Chitosan je přípravek, který efektivně podporuje redukční dietu. Díky své jedinečné schopnosti vázat na sebe tukové částice snižuje kalorickou hodnotu konzumovaného jídla. Tím, že v žaludku nabyde , přispívá k pocitu sytosti a odstraňuje hlad.

Popis

Chitosan je spolu s celulózou nejrozšířenějším polysacharidem ( komplexním sacharidem) na Zemi. Vyrábí se z chitinu obsaženého v krunýřích korýšů, hmyzu a v buněčných stěnách některých druhů hub. Jako přírodní sloučenina je netoxický a biolodicky odbouratelný, tudíž naprosto bezpečný pro životní prostředí. Je proto stále rozšířenější nejen jako pomůcka při hubnutí, ale také v humánní a veterinární medicíně, v kosmetologii či biotechnologiích obecně. Nutriční specialisté chitosan občas označují jako šestý prvek nezbytný pro tělo -  hned po proteinech, tucích, cukrech, minerálních sloučeninách a vitamínech.

Složení

Tiens Chitosan se vyrábí z krunýřů červenonohých krabů poustevníčků. Je typický velmi vysokou 85% mírou deacetylace této organické sloučeniny, tím silnější bude biochemická aktivita získaného chitosanu.

Proto je toto složení velice účinné.

Lidské tělo chitosan obsažený v tomto přípravku netráví ani jej nevstřebává. Jakmile chitosan vstoupí do žaludku, výrazně díky vodě, na níž narazí, nabyde na objemu a účinně tak potlačí pocit hladu. Chitinová vlákna navíc obsahují molekuly tuku, které jsou pak pro trávící enzymy nestravitelné. Jedna molekula chitosanu takto obalí pětinásobek své váhy tuku, který pak jednoduše vyloučí. Zároveň , jak potvrdil vědecký výzkum, nedochází k omezení vstřebatelnosti vitamínů A,D,a E rozpustných v tucích.

Působení

Chitosan- díky svým vlastnostem usnadňuje hubnutí, doporučuje se také jedincům s poruchami zpracování tuků.

- usnedňuje přesun obsahu žaludku dále do střevního traktu, navíc posiluje výstelku střevní stěny a zlepšuje peristatilku střev.

- chitinová vlákna mají schopnost vázat a eliminovat ze zažívacího systému žlučové kyseliny a cholesterol, čímž snižují hladinu LDL cholesterolu v krvi,

- při pravidelném užívání pomáhá zvládat metabolismus cukru v krvi a krevní oběh.,

- odstraňuje ze zažívacího systému a z celého těla těžké kovy, jako je rtuť či olovo a také toxiny a to tak , že je na sebe naváže a ony jsou pak vyloučeny z těla spolu s exkrementy

- může aktivovat přirozenou obranyschopnost těla

- při doplnění stravy zejména o chitosan s vysokou mírou deacetylace, prospívá bakteriální floře zažívacího systému.

Dávkování

1 - 2 kapsle dvakrát denně zapít teplou vodou, 30 - 60 minut před jídlem. Užíváte - li Chitosan s cílem zhubnout, užívejte kapsle 20 minut před jídlem s teplou vodou.

Důležité

Nedoporučujeme užívat dětem mladším 12 let.

Chitosan by se měl užívat s dvouhodinovým odstupem od jakýchkoli dalších léků či přípravků, díky své vysoké vázací schopnosti by mohl snížit míru jejich vstřebávání.  Neužívejte společně s Tiens Dvojitou celulózou.

wyciag_z_pestek_winogron_pl_pop_pl6pqms_fjdtavc_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                         Cholikan

Přípravku Tiens Cholikan se také říká  ,,pilulka dlouhověkosti''

Látky obsažené v hroznových semícncích jsou totiž silné antioxidanty - bojují proti volným radikálům a oddalují tak proces stárnutí. Výzkumy prokázaly jejich schopnost regulovat hladinu tuků v krvi , které pomáhají  udržet srdce v dobrém stavu.

Popis :

Volné radikály jsou molekuly obsahující atomy, které mají jeden či více nepárových elektronů.

Atomy se snaží elektrony spárovat - Buď převzít nebo předat - jsou proto vysoce chemicky reaktivní. převezmou elektron ( a tak  zoxidují) od jakékoli sloučeniny s níž přijdou do styku. Tak mohou  poškodit buněčnou strukturu - například membrány, enzymy, nukleové kyseliny či strukturální proteiny. To vede k předčasnému stárnutí těla a ke snížení imunity.

Rovnováha mezi volnými radikály a antioxidanty v těle je pro naše zdraví klíčová. Často sami tuto rovnováhu rozbíjíme tím, že kouříme, příliš se opalujeme, vedeme život plný stresu nebo se špatně stravujeme. Antioxidanty nám mohou v boji proti volným radikálům pomoci. Tiens Cholikan je bohatým zdrojem mnoha takových látek.

Složky :

Vinná réva ( Vitis vinifera L.) také známá jako evropská réva je jednou z nejdéle pěstovaných rostlin, člověk ji zná již mnoho tisíc let. Vědecký výzkum prokázal přítomnost mnoha prospěšných látek nejen v plodech vinné révy, ale i v jejích semenech. Ty obsahují lipidy ( včetně kyseliny linolové a olejové), proteiny, polyfenoly ( mezi nimi i katechiny, prokyanidiny a fenolové kyseliny) a sararidy.

Nesmírně cennou složkou modrých hroznů, jejich jadérek a červeného vína, které z nich vzniká je jeden z polyfenolů - resveratrol.

Studie prokázaly jeho prospěšný vliv na kardiovaskulární systém a jeho antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit srdce. Je uznáván jako účinný omlazující a regenerativní prostředek. Je podstatou takzvaného  ,, francouzského paradoxu''

Francouze, ačkoli je jejich jídelníček bohatý na cholesterol, trápí kardiovaskulární choroby mnohem méně než například Američany. Je to díky konzumaci červeného vína a resveratrolu v  něm obsaženého. Podobné vlastnosti vykazují i další složky tohoto výtažku : flavonoidy ( jako například quercetin), kyselina linolová a olejová. Ty zvyšují terapeutické účinky přípravku.

Působení :

Díky látkám , které obsahuje, pomáhá výtažek z hroznového jadérka bojovat proti zhoršování zdravotního stavu spojeného s nastupujícím věkem a pomáhá organismus udržovat v dobré kondici :

- udržuje zdravou hladinu tuků v krvi

- má výrazné antioxidační vlastnosti- bojuje proti vytváření volných radikálů a eliminuje je z těla

- působí na regulaci absorpce výživných látek do krve

- hraje roli v ochraně kardiovaskulárního systému, kde zlepšuje elasticitu cév a krevní oběh

- studie naznačují možnost využití výtažku z hroznového jadérka k další ochraně srdce

- podporuje elasticitu pleti a pleť regeneruje

Dávkování :

Dvě kapsle denně ( 11:00 - 13:00 a 19:00 - 21:00 ) Doporučujeme zapít sklenicí vody. 

 

                

herbatka_antylipidowa_opis_pl_pop_m4jplfm_rkxtcdq_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                           Antilipidový čaj

Antilipidový čaj je revitalizující směs bylin s obsahem gynostemy neboli ,, jižního ženšenu'' , jak mu také říkají Číňané. Gynostema je v Číně po staletí považována za zázračnou bylinu. Říká se, že její schopnot dodat energii a podpořit imunitu využíval první císaž dynastie Čchin- Čchin Š- chuang- ti.

Popis :

Gynostema ( jiaogulan), které se také říkává ,, pětilistý ženšen'', se pěstuje v jižní Číně. Obsahuje třikrát více aktivních složek- saponinů- než ženšen, protože Číňané jiaogulan občas popisují ,, jako ženšen, ale lepší''. Je tradičně považován za pomocníka na cestě k dlouhověkosti.

Gynostema dle tradiční čínské medicíny podporuje obranyschopnost těla, přispívá ke stabilizaci metabolismu, pomáhá udržet hladinu lipidů v krvi a slaďuje tělesné funkce. Tato rostlina obsahuje mnoho aminokyselin, vitamínů a minerálů ( včetně vápníku, železa, hořčíku, fosforu, draslíku, selenu a zinku), které jsou pro lidské tělo nezbytné.

Složky :

Tiens Antilipidový čaj obsahuje listy gynostemy ( Gynostemma pentaphyllum- gynostema pětilistá), listy lotosu ( Folium nelumbinis), semena kasie- rostliny z čeledi bobovitých ( Cassia tora) a kořen rdesna mnohokvětého ( Polygonum multiflorum), bylinky známé v Číně již po tisíce let. Součástí přípravku je také šest druhů zeleného čaje, které posilují účinky ostatních složek.

Čajové lístky se suší a zpracovávají v malém množství páry. Důležité je, že neprocházejí procesem fermentace a mohou si tak udržet cenné vitamíny a minerály.

Byliny obsažené v Tiens Antilipidovém čaji mají podpořit komplexní revitalizaci těla. Ačkoli většina z nich má očistné a antioxidační vlastnosti. Semena kasie například mohou posílit zrak, zatím co kořen rdesna má pozitivní vliv na stav vlasů

Působení :

Složky Tiens Antilipidového čaje pomáhají tělu dosáhnout obecné roviny :

- podporují eliminaci toxinů a působí jako antioxidanty

- pomáhají udržet zdravou hladinu tuků

- podporují zrak

- dokáží tělu dodat energii a podpořit jeho přirozený obranný systém.

Dávkování :

Jeden čajový pytlík zalijte 1 litrem horké vody ( 70 - 80 stupňů C) Přikryjte a ideálně nechte  cca 40 minut louhovat.

omega_3_z_olejem_z_rokitnika_opis_pl_pop_57pfqoh_gzzmkm1_jpg_268x268_q85_crop.jpg

Omega -3 s olejem z rakytníku řešetlákového

Tiens Omega- 3 nabízí nejen bohatství nenasycených mastných kyselin z tuku hlubokomořských ryb, ale i vitamín E a olej z rakytníku řešetlákového, který tradiční asijská medicína používá již několik tisíc let a který obsahuje pozoruhodná množství bioaktivních látek.

Popis :

Rybí tuk by měl být nedílnou součástí lidské stravy. Ryby se ovšem bohužel na našich talířích objevují jen zřídka. Proto je dobré nedostatek omega - 3 mastných kyselin vyrovnat kvalitními potravinovými doplňky.

Výzkumy ukázaly, že Eskymáci navzdory své vysoce kalorické bohaté na tuky jen zřídka kdy trpívají kardiovaskulárními onemocněními a navíc mají krásné a zdravé vlasy a silné zuby. Ukázalo se, že je to v důsledku časté konzumace mořských ryb, přesněji omega- 3 mastných kyselin, které obsahují.

Rakytník řešetlákový patří mezi nejstarší rostliny na zemi. Jeho léčivé účinky jsou známé  již dlouho . První zmínky o tomto keři a jeho vlastnostech nacházíme ve starověkých spisech tibetských mnichů. Rakytník řešetlákový do Evropy přivezl Alexandr Veliký. Moderní vědecký výzkum ukazuje, že olej z rakytníku řešetlákového je zdrojem mnoha živin nezbytných pro lidské tělo.

Složky :

Hlavními složkami Tiens Omega - 3  jsou rybí tuk, olej z rakytníku řešetlákového a vitamín E. Obsahuje pouze přírodní přísady bez konzervantů. Neobsahuje lepek ani lakozu, která se jinak v produktech ostatních výrobců často objevuje jako plnidlo.

Rybí tuk je vynikajícím zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin  ( UFA), tzv. omega -3 mastných kyselin. Lidské tělo si je samo nedokáže  vyprodukovat, přesto jsou nezbytné pro život a zdraví. Je tudíž nutné je tělu dodávat formou stravy či potravinových doplňků.

Obzvlášť důležité jsou : kyselina eikosapentaenová ( EPA) a dokosahexaenová ( DHA ). EPA je zodpovědná za přenos informací mezi nervovými vlákny. Nedostatek DHA je příčinou poklesu hladiny serotoninu, což může vést k nástupu nervových a psychických poruch.

Rybí tuk také obsahuje vitamíny A a D, které jsou pro tělo nesmírně hodnotné. Vitamín A reguluje růst a vývoj. Zajišťuje zdravý zrak, růst a regenaraci kožních buněk a buněk sliznic, aktivně se podílí na tvorbě kostní tkáně a podporuje imunitu. Nejdůležitější úlohou vitamínu D je jeho vliv na metabolismus vápníku a fosforu a tvorbu kostí.

Olej z rakytníku řešetlákového obsahuje desítky živin důležitých pro lidské zdraví: vitamíny ( A, B komplex, C, D, E, K ), provitamíny , 18 aminokyselin, mikro a makroprvky ( zinek, vápník, železo a další), mastné kyseliny včetně omega- 3, omega- 6, omega- 7 či omega- 9, mnoho silných antioxidantů, flavonoidy, fenoly a lipidy.

Stojí za to zdůraznit přítomnost omega- 7 mastné kyseliny ( kyseliny palmotoolejové), která je v běžném prostředí dosti vzácná. Je to aktivní antioxidant a tvoří součást tuků v lidské pokožce. Omega- 7 mastné kyseliny slouží jako výživa pro buněčné membrány, chrání je a regenerují.

Působení :

Složky tohoto přípravku :

- příznivě působí na kardiovaskulární systém: omega-3 mastné kyseliny snižují hladinu ,,špatného '' cholesterolu ( LDL) a triglyceridů v krvi a zároveň zvyšují hladinu ,, dobrého'' cholesterolu ( HDL)

- pomáhají udržet zdravý krevní tlak tím , že zlepšují pružnost cév

- příznivě působí na funkce mozku a celého nervového systému, zlepšují schopnost koncentrace

- studie ukazují , že konzumace mastných kyselin ( omega-3-EPA a DHA) může být důležitá pro revenci degenerativních poruch sítnice souvisejících s věkem

- zejména mastné kyseliny, hrají svou úlohu ve správném fungování buněk, omega- 3 mastné kyseliny mohou pomáhat eliminovat toxické vedlejší produkty metabolismu

- obsahem omega- 3 mastných kyselin oddalují stárnutí pleti a et hebkou a pevnou

Dávkování :

Jedna kapsle Tiens Omega-3 obsahuje 300 mg nenasycených mastných kyselin. Doporučené dávkování jsou tři kapsle denně během jídla.

vitality_softgels_1920_unyme3h_wfvgbo9_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                            Vejkan

Olej z pšeničných klíčků lisovaných za studena představuje jeden z nejlepších zdrojů vitamínu E . Jako silný antioxidant pomáhá tělu navracet mládí a životní sílu. V tomto vzácném oleji můžeme rovněž nalézt další antioxidant - betakaroten , stejně jako lecitin účinný při potížích s pamětí a soustředěním

Vitamín E , betakaroten a lecitin nejsou jedinými složkami oleje z pšeničných klíčků. Olej je bohatý i na další vitamíny, minerály, fytosteroly , fytohormony a nenasycené mastné kyseliny, z nichž kyselina linolová a kyselina linolenová mají v jídelníčku zásadní význam, neboť je tělo nedokáže samo produkovat. Olej z pšeničných klíčků se lisuje za studena, aby nedošlo k poškození obsažených účinných látek. Díky vysokému obsahu silného antioxidantu - vitamínu E- je oproti jiným olejům odolnější vůči oxidaci a žluknutí.

Olej z pšeničných klíčků lze rovněž aplikovat přímo na pokožku na obličej, zejména na oblast kolem očí a na ruce. Dokonale pokožku hydratuje a zpevňuje má protistárnoucí a protizánětlivé účinky. Proniknutí do vnějších vrstev má na pokožku zjemňující a zvláčňující účinky.

Účinné látky :

Lecitin obsažený v přípravku Vejkan je přírodní směs fosfolipidů. Vyskytuje se ve všech buňkách lidského těla, zejména v buněčné membráně, kde se podílí na celé řadě zásadně důležitých biologických procesů. Nejvyšší obsah lecitinu nalezneme v mozku, játrech, ledvinách a kostním morku, kde se podílí na metabolismu, fungování nervového systému a chrání játra a žaludeční stěny. Pomáhá zajišťovat smíchání tuků s vodou a podílí se tak na vstřebávání vitamínů rozpustných v tuku. nenasycené mastné kyseliny obsažené v lecitinu tělo nezbytně potřebuje k produkování protizánětlivých látek, což pozitivně ovlivňuje lidský imunitní systém.  Jsou rovněž důležité při vázání cholesterolu, čímž napomáhají jeho přenosu a odstraňování z těla. Lecitin dále podporuje fungování nervové soustavy. Cholin obsažený v lecitinu se podílí na transdukci nervových impulsů. Naproti tomu inositol zajišťuje rovnováhu mezi mědí a zinkem také ovlivňuje duševní zdraví. Mezi další složky přípravku patří antioxidanty vitamín E a betakaroten. Vitamín E chrání buňky před stárnutím, pomáhá udržovat energii a celkovou vitalitu, má pozitivní účinky na paměť a podílí se na zásobování buněk živinami. Má blahodárné účinky na oběhový systém - brání tvorbě krevních sraženin a rovněž pomáhá snižovat krevní tlak. Vitamín E je rovněž důležitý pro zdraví zubů, kostí, vlasů, pokožky a nehtů. Betakaroten jako antioxidant neutralizuje volné radikály, předchází stárnutí kůže a pomáhá také chránit pokožku před poškozením ultrafialovými paprsky.

Účinky :

Podle přírodní medicíny mají složky přípravku následující účinky :

- vitamín E a betakaroten neutralizují volné radikály

- vitamín E podporuje zdraví vlasů, nehtů a pokožky

- vitamín E a lecitin pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu

- vitamín E pomáhá udržet normální krevní tlak

- lecitin a vitamín E pomáhají zachovávat zdravé fyzické a kognitivní funkce- podporují paměť a soustředění

Dávkování :

Užívejte 1 - 2 tobolky denně, nejlépe jednu ráno a jednu večer.

Upozornění :

Nedoporučuje se podávat těhotným a kojícím ženám.

Výrobek není vhodný pro osoby alergické na rybí želatinu

cell_rejuvenation_capsules_ikan_nowe_l1ojior_jpg_268x268_q85_crop.jpg

                             Ikan

Přípravek Ikan je kombinací gynostemy - ,,byliny dlouhověkosti'' z dalekého východu a mrkve , známé po celém světě. Tato výjimečná kombinace má celou řadu blahodárných účinků na naše zdraví a krásu, neboť mezi její složky se řadí téměř všechny vitamíny , minerály a biologicky účinné sloučeniny, které řídí činnost těla na úrovni buněk.

Gynostema pětilistá ( gynostemma pentaphyllum) , známá rovněž jako jiaogulan, je Číňany označována za ,, jižní ženšen''. Po stovky let ji v Číně používají pro její povzbuzující a imunitu posilující účinky. Obecně obsahuje třikrát více účinných látek - saponinů - než  ženšen a proto Číňané říkají, že jiaogulan je ,,jako ženšen, ale lepší''. Tradičně se považuje za rostlinu zaručující dlouhověkost.

Naproti tomu mrkev je všeobecně známá pro svůj vysoký obsah provitamínu A - karotenu, jemuž tato zelenina vděčí za svou barvu. V přírodní medicíně pomáhá mrkev při obtížích zažívacího systému a jako prevence proti stárnutí těla. Pomáhá zlepšovat styv pokožky, vlasů a nehtů

Složení :

Hlavními složkami přípravku Ikan jsou : výtažek z ganostemy pětilisté, mrkvový prášek a vitamín C

Podle tradiční čínské medicíny posiluje gynostema obranný systém organismu, přispívá ke stabilizaci metabolismu, pomáhá udržovat rovnováhu lipidů v krvi a zajišťuje soulad všech funkcí v těle. Má blahodárné účinky díky množství aminokyselin, vitamínů a minerálů, které jsou v rostlině obsaženy a mezi něž patří vápník, železo, hořčík, draslík, selen a zinek.

Druhá složka tohoto doplňku - mrkev obecná ( Daucus carota) - je podobně jako gynostema bohatá na látky a prvky, které jsou pro lidské zdraví zásadně důležité. Jde například o karotenoidy včetně provitamínu A, ( a-a-B-karoten), vitamíny B1, B2, B6, C, E, H, K, PP, fosfor,hořčík, vápník, železo, sodík, zinek, měď, mangan, selen, kobalt, sloučeniny síry, pektiny, inositol a kumarin.

Účinky :

Složky tohoto přípravku se aktivně podílí na celé řadě procesů v těle a mají mnoho účinků. Mezi nejdůležitější patří tyto :

- Vitamín C ,vitamín B6, hořčík? železo a mangan působí únavě a skleslosti.

- Vitamín C, vitamín E, selen, zinek, mangan pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem.

- Zinek a selen přispívají k zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů.

- Hořčík, vápník a fosfor upevňují zdraví zubů.

- Měď napomáhá správné pigmentaci vlasů.

- Vitamín C , B6, vápník, hořčík, železo, měď, fosfor a mangan přispívají k řádnému fungování metabolismu v souvislosti s produkcí energie.

- Vitamín B6,vitamín C, hořčík, draslík a mangan napomáhají správnému fungování nervové soustavy.

- Hořčík, železo a zinek hrají důležitou roli v procesu buněčného dělení

- Zinek přispívá k udržení normálního krevního tlaku

- Vitamín K povzbuzuje srážlivost krve

- Fosfor přispívá ke správné funkci buněčných membrán.

- Vitamín C napomáhá vhodné tvorbě kolagenu, potřebného k zajištění správné funkce cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

- Mangan a měď přispívají ke správné tvorbě pojivových tkání.

- Beta- karoten obsažený v mrkvi je prekurzorem vitamínu A ( tělo ho dokáže přeměnit na vitamín A). Vitamín A přispívá k zachování zdravého stavu sliznic a kůže, k řádnému fungování imunitního systému i správnému metabolismu železa.

Dávkování :

První týden užívejte jednu tobolku dvakrát denně. Poté je možné dávku zvýšit na dvě tobolky dvakrát denně. Vždy zapijte velkým množstvím vody.

Upozornění :

Doplněk by neměli užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk by neměly užívat osoby trpící arteriální hypertenzí. Dále se nedoporučuje zejména osobám s poruchami spánku užívat přípravek po 16 hodině odpolední.

kardi.png.268x268_q85_crop-1-.png

 Kardi- Krillový olej a amaranthem a rakytníkem řešetlákovým

 

Krillový olej s amaranthem a rakytníkem řešetlákovým

Čistý a přirozený zdroj omega - 3, po kterém v ústech nezůstává žádná pachuť. Krunýřovka krillovitá, která se používá k přípravě , pochází z Anktartidy, z nejčistších vod této planety a je nejčistším zdrojem mořské omega- 3 na světě

Ekologické získávání krillu

Krillový olej vzniká díky patentované technologii ekologického lovu, která pomáhá odstranit rušivé vlivy ničící životní prostředí. Abychom zajistili vysokou kvalitu krillu, následuje ihned po šetrném lovu jeho okamžité a pečlivé zpracování

Přínosy Tiens Kardi

- Udržuje srdce a kardiovaskulární systém v dobrém stavu

- Pomáhá udržovat zdravou hladinu LDL cholesterolu

- Podporuje zdraví a pohodu kloubů

- Vyživuje buněčné membrány, zlepšuje fungování mozku a zvyšuje kapacitu paměti

- Podporuje správné fungování nervového systému

- Obohacený antioxidanty

Co je to krill ?

Krill jsou drobní poloprůhlední korýši podobní krevetám, kteří žijí v obrovských hejnech v určitých oceánech naší planety, především kolem Anktarktidy. Jako potrava se loví od 19 století, v Japonsku, kde jsou považováni za delikatesu, možná ještě déle. Dnes je krill především významným zdrojem mořských omega-3 mastných kyselin, který je stále oblíbenější a nabízí mnoho zdravotních přínosů.

Proč krillový olej ?

- Rychleji a snáze vstřebatelný než rybí tuk

- Žádná rybí pachuť, ani později v důsledku běžných zažívacích procesů

- 100% přírodní a prostý nečistot

- Nejčistší zdroj mořské omega- 3 na světě

- Získáván ekologickým a udržitelným způsobem

Krillový olej

Jedinečnost krillového oleje spočívá v tom, že omega- 3 mastné kyseliny obsahuje ve formě fosfolipidů. Fosfolipidy tvoří základ struktur buněčných membrán našeho těla. Naše tělo krillový olej snadno rozpozná, vstřebá a využije. Proto můžeme i menší dávkou krillového oleje dosáhnout lepších výsledků, než pomocí tradiční omega- 3 z rybího tuku. Omega- 3 z krillového oleje také obsahuje hojnou dávku astaxanthinu, bohatého zdroje antioxidantů. Astaxanthin je červené barvivo, které najdeme i v krunýřovkách krillovitých. Je to velice silný antioxidant. Může vašemu tělu pomoci v boji s volnými radikály, které způsobují rozličné choroby a urychlují proces stárnutí. Proto je astaxanthin známý jako látka proti stárnutí. Dvě esenciální mastné kyseliny obsažené v omega-3 olejích, které jsou pro naše zdraví klíčové jsou DHA a EPA. Podporují zdravé srdce, imunitní systém a přispívají k uchování zdravého zraku.

Amaranth

Amaranth neboli laskavec je rostlina bohatá na stanoly a skvalen.  Skvalen má schopnost snižovat vysoké koncentrace cholesterolu a triglyceridů. Semínka amaranthu nejenže obsahují hodnotné vitamíny skupiny B a esenciální minerály, jako jsou vápník, železo, draslík, zinek, měď a mangan, ale navíc jsou tvořeny kompletním proteinem bohatým na esenciální mastné kyseliny.

Rakytník řešetlákový

Rakytník řešetlákový je nesmírně bohatý zdroj vitamínů ( obsahuje 15x víc vitamínu C než pomeranče), karotenoidů a flavonoidů. Obsahuje silné antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a zlepšují vzhled pleti. Rakytník řešetlákový údajně udržuje homeostázi cholesterolu a upravuje krevní tlak, protože je hojným zdrojem nenasycené omega - 7 kyseliny palmitoolejové. Pomáhá redukovat množství špatného LDL cholesterolu a zvyšovat množství dobrého HDL cholesterolu v našich artériích.

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 
 


Poslední fotografie


Mail list


Archiv

Kalendář
<< září / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62341
Měsíc: 3225
Den: 86